Komisja niepełnosprawności a nauczanie indywidualne

moje dziecko idzie teraz na komisje niepelnosprawnosci ,a ma juz 14 lat i bieze od 2008 roku ,a nalezy mu sie od 5 roku zycia i sie denerwuje czy dostanie ,uczyl sie w szkole podstawowej indywidualnie ,bo nie moze z klasa teraz idzie do gimnazjum na brzezie i bedzie miał podstawowe przedmioty indywidualne a inne z klasa ,potrzebuje opieki 24 godziny na dobe.Boje sie tej komisji czy bede miala dalej
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jeżeli występują przesłanki do uzyskania takiego tytułu ( stopnia niepełnosprawności) to z pewnością Pani Syn go uzyska.