Koronarografia i ślad na ręku po zabiegu

witam czy po koronografi przez lewą rękę delikatnie bordowo żółtawo zielonkawy ślad od nadgarstka do ponad połowy ramienia to normalne z pobolewaniem zabieg był 26 lutego dziś jest 5 marzec pobolewanie zaczeło się 29 lutego to zilono żółte też wyszło stopniowo

Lek. Tomasz Budlewski

być może jest to powierzchowne zapalenie naczyń limfatycznych. Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego. po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.