Krwawienie w 6. tygodniu po porodzie

24.07.15 r. urodziłam dziecko siłami natury. Od dwóch tygodni wystepowalo juz u mnie tylko lekko plamienie. Dziś z rana zauważyłam krew. Jajniki lekko pobolewają jak przy miesiączce. Czy to możliwe,że jest to już miesiączka? Na dzień dzisiejszy jestem w 6 tygodniu połogu. Karmie dziecko piersią.Czy powinnam pojechać na Izbę Przyjęć do szpitala? Co robić? Będę wdzięczna za szybką odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli krwawienie jest nasilone to proponuje jechać na izbę przyjęć. Jeżeli jest mniejsze to proszę udać się do lekarza ginekologa.