Krwawienie w 8 tygodniu po usunięciu torbieli włosowej

Witam. Jestem 8 dni po operacji wycięcia torbieli włosowatej w okolicach kości ogonowej/pośladków. Od 1 dnia do wczoraj założony mialem opatrunek z tamponów które wchłaniały krew i wydzielinę. Wczoraj zdjęte zostały szwy i założono mi jedynie czarny opatrunek ze srebrem który jest lekko dociśnięty i zwykla biała gaza ktora to przykrywa. Po całym dniu biała gaza od wewnątrz byla brudna tylko z krwi. Czy to normalne? Rana leczy się przez ziarninowanie.

Witam , nie istnieje leczenie przez internet! Nie jestem w stanie nic podpowiedzieć na odległość , bez zbadania pacjenta i oceny rany!!! Proszę pilnie zgłosić się do operatora!!! z.żurawski