Kryzys w małżeństwie po wielu latach pożycia

Co jakiś czas mój mąż , udowadnia mi ,że wszystko jest jego . Dawno temu mąż mnie zdradził sprowadzając do naszego- jego mieszkania dziwki . Nie odeszłam bo nie miałam dokąd a nasz syn właśnie zaczynał pierwszą klasę . Strasznie to przeżyłam . Rzuciłam się w wir pracy , poradziłam sobie . Gdy dostałam w nagrodę wycieczkę do Wietnamu , wyzwał mnie od najgorszych . Ale nie uległam pojechałam, strasznie zestresowana i przygnębiona. Ostatnio mnie wyzwał bo miał problemy w pracy .Co robić?

Witam!
Z tego co pani opisuję wynika ,że jest pani w sytuacji kiedy przemoc domowa w postaci psychicznego jest na porządku dziennym. Potrzeba jest pani porada terapeuty - psychologa,także ze względu na pani stan. Proszę nie zwlekać, w trakcie porady uzyska pani wsparcie i wiadomości jak postępować w sytuacji kryzysowej i jak zaradzić temu w przyszłości. Pozdrawiam

Dzień dobry. Z Pani opisu wynika, że regularnie doświadcza Pani przemocy psychicznej. Myślę, że warto popracować ze specjalistę nad znalezieniem przyczyn - dlaczego pozostaje Pani w takim związku? Pozdrawiam.