Krzywe stawianie stopy u 19-miesięcznego dziecka

Córka krzywi stopę podczas chodzenia. Gdy stawia kroki lewa noga ucieka jej do wewnątrz. Potyka się przez to i denerwuje. Zaczęła chodzić gdy miała 9,5miesiąca, aktualnie ma 19 miesięcy. Ponieważ nie ukończyła 2 lat w przychodni odmawiają mi wydania skierowania do specjalisty. Gdzie mogę szukać pomocy i jakie badania powinnam wykonać - może USG stopy? Jestem mieszkanka Jeleniej Góry i jeżeli mogę liczyć na nazwisko lekarza, który potraktuje mój problem poważnie to będę wdzięczna.

Wiek dziecka nie ma żadnego znaczenia dla skierowania do ortopedy, wazne jest stan, objawy. Do wieku 2 lat dziecko uczy sie chodzic poprawnie wiec nie ma sie czym martwic