Leczenie kandydozy pochwy i stosowanie Abothyl

Witam :-) po roku leczenia pozbyłam się kandydozy pochwy, nadal walczę z infekcja bakteryjną, w biocenozie wyszły Bakterie Gram , liczne leukocyty, brak pałeczek kwasu mlekowego, pH 7 , lekarka zdiagnozowała dużą nadżerkę, dostałam Abothyl pisze jednak , że można używać go przez 9 dni a ja mam zapisane 12 globulek co trzeci dzień i czy niedobór tkanki tłuszczonej może mieć wpływ na te infekcje tzn na tle hormonalnym, cykl mam 36 dniowy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zaleceniami lekarza prowadzącego. Zaburzenia hormonalne mogą mieć wpływ na zmiany w biocenozie pochwy.