Leki psychotropowe a palenie papierosów

czy papierosy zle sluza podczas brania lekow psychotropowych? bo duzo pale a nie potrafie tego zycic i raz dobrze sie czuje a raz zle
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Palenie papierosów nie wpływa negatywnie na przyjmowane leki psychotropowe. Zdecydowanie proszę jednak pamiętać, że palenie wpływa bardzo negatywnie na stan zdrowia - warto zatem pomyśleć o rzuceniu tego nałogu. Jeśli nie jest to możliwe samodzielnie, proszę pamiętać, że może się Pani/Pan zwrócić o pomoc do lekarza.