Mam 14 lat i ważę 63 kg przy wzroście 165cm. Jak mam schudnąć?

Witam,

chcę trochę schudnąć. Mam 14 lat, a moja waga to 63 kg. Mierzę 165 cm. Co mogę zrobić?

14 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała mieści się w normie.
Odradzam odchudzanie - nie jest Ci potrzebne.
Jesteś w wieku, w którym organizm przechodzi szereg przemian, a do tego potrzebuje energii.
Nie możesz więc podejmować odchudzania, czy głodówek, tym bardziej bez wyraźnych wskazań ku temu.
Zajrzyj na: http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite... dzieci
przykładowe ćwiczenia znajdziesz na: www.abccwiczenia.pl

Pozdrawiam