Mieszkanie za granicą z żonatym mężczyzną

Miszkam za granica , zyje tu z zonatym w polsce facetem . Kiedy to sie zaczynalo moje pytanie do niego brzmialo czy kocha swoja zone odp.jest cudowna matka.czyli dla mnie odp. bylo nie . jestem z nim 2lata zakochalam sie a on choc czuje po tym co robi dla mnie i jak sie zachowuje ze tez mnie kocha ale na pytanie odp.ze jestesmy w partnerstwie . jezdzi do zony raz na 2 miesiace na 3 dni ale wiem tez ze nie spedza z nia za duzo czasu . nie rozumiem tego czy z nim jest wszystko ok? czy ze mna?

Witam. To, że z tym mężczyzną nie jest okey to pomijam, ale niestety z Panią też nie jest okey, w sensie takim, że z kimś zajetym zwiazała sie Pani i nie daje sobie szansy na normalny związek. Daje się Pani oszukiwać i oszukuje siebie samą. Wiem, że dość dosadnie piszę, ale za to prawdę bolesną.
Magdalena Brabec

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza