Mleczna wydzielina z pochwy podczas stosowania tabletek antykoncepcyjnych

Biorę tabletki anty. Pół roku temu miałam grzybicę z waginozą bakteryjną - leczone Fluomizinem. Po miesiącu znowu grzybica- Clotrimazol. Po tym zostały mi niewielkie mleczne "upławy" i miałam cytologię - była ok, ale wyszło zakażenie bakteryjne. Dostałam Metronidazol, potem Nystatynę - z zerowym skutkiem. Skąpa mleczna wydzielina jest, ale nie ma żadnego zapachu, nie jest grudkowata, nic mnie nie swędzi. Czy taki stan jest normalny przy tabletkach anty i nie mam się czym martwić i jestem zdrowa?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli wyniki badań dodatkowych wykluczają występowanie infekcji to nie powinna Pani mieć powodu do niepokoju.