Mniejszy obwód brzuszka w 29 tygodniu ciązy

Dzień dobry, Wczoraj na USG wykryto że moja córeczka ma mniejszy obwód brzuszka. Nóżki i głowa są duże ale w normie. Lekarze podjęli już leczenie czy jest szansa że wróci wszystko do normy przed porodem? Jestem w 29 tyg ciąży.

Niestety nie wiem jakie leczenie podjęto i co w związku z mniejszym obwodem brzuszka. Jaki był wcześniej, jaki jest teraz itp. mam niestety za mało jakichkolwiek informacji