Możliwość przyjmowania Farmona Nivelazione Woman przy Remifemin

Jestem 51 lat kobietą z menopauzą od roku, ratuję się remifeninem, chcę przyjąć suplement na ujędrnienie biustu Farmona Nivelazione Woman - zawierający fitoestrogeny ( jestem zdrowa ginekologicznie +piersi), czy nie będzie to kolidowało z przyjmowanym już preparatem, który ma inny skład niż cyt. remifemin. Bardzo dziękuję za odpowiedź .Pozdrawiam!!

Piotr Pilarski

Może Pani stosować te dwa preparaty jednocześnie.

Pozdrawiam.