Nadwaga i wyniki badania hormonów tarczycy u 26-latki

Witam Mam 26 lat, sporą nadwagę ktorą staram się zgubić zdrową dietą, niestety nie wychodzi. Od 3-4 miesiecy nie jem słodyczy, zero napojów, owoce w ograniczonych ilosciach. Moje TSH = 2,5, ft4 - 1.23 teoretycznie norma. Mam ciagle zimne kończyny, często sie wypróżniam, okres mam co 3 tygodnie. Ciągle tyje i mam depresje. Pomocy :(

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji należy zgłosić się do swojego endokrynologa. Możliwe że problem dotyczy nie tylko hormonów tarczycy.