Napady gorąca, pokrzywka skóry, nadwrażliwość na słońce

Biore Metocard 50 mg ale mam strSzne skotii uboczne: napady goraca, pokrzywka skory, nadwrazliwosc na slonce a przede wszystkim bole glowy I uczuci jakbym pod skora na glowie w okolicach potylicy mial rozbite szklo albo piasek. Strasznie szczypie I boli I miesnie na glowie sztywnieja . Zmniejszylem dawke leku biore po polowce tabletki 2 razy dziennie mniejszy bol ale wyzsze cisnienie 165/98/79 . Bralem rozne leki I z powodu bolu miesni glowy musze odstawic . Co teraz mam zrobic jestem zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do kardiologa. Samodzielnie proszę nie zmieniać leczenia, wszelkie modyfikacje mogą nastąpić po wizycie lekarskiej, na zalecenie lekarza.