Nerka prawa z zaznaczonymi kielichami i poszerzoną miedniczką nerkową do ok. 39x16mm

Bardzo proszę o interpretację wyniku USG : nerka prawa z zaznaczonymi kielichami, poszerzoną miedniczką nerkową do ok. 39x16mm, pewną nierównością warstwy miąższowej, odcinkowo w górnym biegunie zwężoną do ok.6mm. Czy to oznacza wodonercze?

Niewielki zastój w nerce do konsultacji przez urologa i decyzja co dalej np.może być złóg (kamień ) w moczowodzie i blokuje odpływ moczu z nerki.