Co oznacza, że złóg jest w moczowodzie?

Na 2 rtg w odstępach 2 lata wyszło że mam złogi około 7mm po lewej i 7mm po prawej stronie na wysokości L3. Według usg po lewej stronie jest nieposzerzony moczowód zaś poszerzona miedniczka i kielichy mimo że nie widać w nerce kamienia co oznacza że złóg jest w moczowodzie. Natomiast nie wiem co to za złóg z prawej strony-wg usg nie ma go w woreczku żółciowym ani w nerce,obraz prawej nerki nie wykazuje zalegania moczu(kielichy i miedniczka i moczowód nie poszerzone). czy mimo to złóg na wys. L3 może być w moczowodzie,w przewodach żółciowych czy może to być złóg czegoś innego?Jeśli złóg jest w moczowodzie to może on nie powodować zalegania moczu i dawać prawidłowy obraz na usg? Dodam tylko że odczuwam czasami kłujący ból raz z prawej raz z lewej strony nadbrzusza

Raczej skoro nie ma zastoju w nerce prawej, nie ma kamicy nerki prawej ani pęcherzyka żółciowego to nie jest to złóg w moczowodzie prawym, ale być może np. jakieś miejscowe zwapnienie w tkankach miękkich w okolicy 3 kręgu lędźwiowego. W każdym bądź razie zmiana złogopodobna po prawej stronie w RTG nie wywołuje żadnej patologii, więc nie budzi niepokoju.