Nerwowość i problemy z utrzymaniem spokoju

Witam.Nie wiem co się zemna dzieje.mianowicie jestem strasznie nerwowa kiedyś taka nie bylam..maz i rodzina zarzucają mi ze stale na nich krzycze z byle powodu i na moje dzieci tez 5 letnia corke i roczne maleństwo.nie weim czemu tak reaguje byle co mnie doprowadza do szalu, do zdenerwowania np.to ze maz oglada za glosno tv czy ze corka spiewa cos sobie..często tez w nerwach potrafie szarpnąć corke tez z byle powodu poprostu wyprowadza mnie z równowagi byle czym... co mi jest??

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza