Nasilanie nerwów u 31-latka

Witam.Jestem 31 letnim.mezczyzna.Nie radze sobie z nerwami.Przez to kloce sie z zona.Sa dni.ze jest ok.a czasem jest tak.ze silnie sie denerwuje od wewnatrz.Nerwy same mnie nachodza i.nie potrafie ich opanowac.Jakie tabletki. Byly by dla mnie najlepsze?

Dzień dobry,

Polecam konsultację u psychoterapeuty, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia bądź skierowaniu Pana do innego specjalisty.

zadne,potrzebna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza