Emocje i częste denerwowanie się

Witam, Mam problem polegający na tym, że zbyt często się denerwuję, ponieważ jestem osobą emocjonalną. Objaw ten mam tylko i wyłącznie w PRACY, dlatego zmieniam firmy jak rękawiczki, bo nigdzie nie mogę się odnaleźć. Ciągle czuję, że się mnie wykorzystuje, że współpracownicy podśmiewają się ze mnie, a szef traktuje mnie jak "debila". Bardzo proszę o pomoc, bo od 1 grudnia idę do nowej pracy i tym razem chcę mieć tam kolegów i koleżanki i być traktowanym z szacunkiem oraz godnością.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na KONSULTACJĘ, która być może zakończy się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
W internecie dostępna jest lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza