Co może oznaczać taka nerwowość?

Przez nerwy nie moge funkcjonowac. Mam 32lata jestem mezczyzna. Moje problemy zaczely sie w marcu tego roku. Wszystko mnie doprowadza do szalu nie nadaje sie przez to do życia. Przez nerwy schudłam 18kg. Nawet jakis paproch na podlodze doprowadza mnie do szału. Gdy sie zdenerwuje mam straszne bóle brzucha. Gdy wpadnę w ten atak szalu i agresji boje sie ze zrobie komuś krzywde.

Dzień dobry, nerwowość może wynikać z wielu powodów. Zdrowotnych, z powodu wysokiego poziomu stresu, może być sygnałem zaburzeń na tle nerwicowym. Proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem psychiatrą.

Pozdrawiam

Dorota Nowacka

Proszę zacząć od podstawowych badań z krwi oraz badania hormonalne. Trzeba brać pod uwagę podejrzenie chorób tarczycy, zaburzeń hormonów płciowych, a następnie diagnostyka psychologiczna.