Ból brzucha i duża nerwowość

boli mnie brzuch-okolice pępka ipowyżej, jakby żołądek! jestem strasznie znerwicowana!! w nocy nie boli, ale jak tylko się przebudzę- od razu wszystko mnie boli- mam wrażenie jakby mi się trząsł cały żołądek!!! jak chce coś zjeść to już zaczyna mnie boleć!!!!cały czas jestem smutna, szukam w internecie tysiące chorób, pije melise na uspokojenie ale nie pomaga!!!! kiedyś leczyłam się na depresje- było lepiej!do tego cały czas mam jakby piekącą twarz- gorącą!!

Somatyzacja konfliktów psychicznych jest dość powszechną obroną w nerwicach. Pani objawy najprawdopodobniej są uwarunkowane psychicznie i tak też powinny być leczone - z naciskiem na psychoterapię. Być może Pani organizm próbuje zwrócić uwagę na jakiś intensywny stres w Pani życiu, może być również tak, że objaw somatyczny odwraca Pani uwagę od wewnętrznych konfliktów emocjonalnych. Konsultacja z psychiatrą powinna podziałać na Panią lepiej niż lektura forów internetowych tworzonych przez osoby nie związane z medycyną:)

Witam,
zalecałabym wizytę u lekarza pierwszego kontaktu w celu wykluczenia medycznych przyczyn bólu. Również kontaktu z psychologiem lub psychoterapeutą z powodu nadmiernej nerwowości. Ból brzucha również może mieć podłoże psychologiczne.
Pozdrawiam,