Nieleczone zerwane więzadło w stawie kolanowym

witam chciałabym zapytać jakie konsekwencje wynikną z nieleczonego zerwanego ACL. , który był 4 lata temu. Czasami strasznie boli i coś przeskakuje w drugim także chociaż w nim nie było żadnego urazu. Nie wiem co powinnam zrobić proszę o radę , dziękuję Edyta.

Witam,
zerwane więzadło ACL będzie dawało objawy bólu, nieprawidłowego uciekania kolana, przeskakiwania.
Nie ma związku z drugim kolanem - tam najwidoczniej doszło do innego urazu.
Powinna Pani zgłosić się po skierowanie na rezonans kolana i na wizytę z wynikiem do ortopedy.