Nietrzymanie stolca i krew z odbytu

Dzień dobry. Od kilka lat mam problemy z brudzeniem majtek. Pierwszą wizyta u lekarza była u proktologa który zrobił kolonoskopie i nic nie wykrył oprócz zaczerwienienia skóry (pojawia się krew na papierze). Polecił mi żebym skonsultował się z dermatologiem. Jakie testy najlepiej przeprowadzić na alergie? Oprócz tego mam problemy z oddychaniem i częste wypróżnianie się po posiłku. Czy to może być uczulenie na gluten? Czuje sie fatalnie i nie wiem jak już sobie pomóc. Z góry dziękuje za pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Niewykluczone. Aby wiedzieć jakie testy wybrać potrzebny jest dokładny wywiad. W tym celu radzę skonsultować się z alergologiem.