Nudności, zawroty głowy, obrzmienie piersi a możliwość ciąży

Kilka tygodni temu doszło do zbliżenia z chłopakiem, oboje byliśmy w ubraniach. Dostałam okres w terminie i trwał on 5 dni. Niedawno jednak zaczęłam mieć nudności i zawroty głowy w ciągu dnia, powiększyły mi się piersi.

Czy może być to oznaką ciąży?

KOBIETA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Łukasz Kowalski

Droga Pani!

Objawy, które Pani opisuje mogłyby wskazywać na ciążę, jednak w związku z tym, że oprócz opisywanego powyżej zbliżenia, nie było w między czasie innego należy ją bezwzględnie wykluczyć. Podczas pettingu przez ubranie nie da się zajść w ciążę.

W związku z niepokojącymi objawami proponowałbym zgłosić się do lekarza rodzinnego/internisty w celu zbadania i wdrożenia odpowiedniej diagnostyki i leczenia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.