O czym mogą świadczyć problemy z kichaniem?

Witam. Od miesiaca mam bardzo duzy problem z kichnieciem. Zbiera mi sie i zbiera i juz myśle, ze mam kichnąć i mi sie nagle odechciewa. Raz kichnęłam całkiem niespodziewanie, ale tak jak mi się zbiera to nie mogę, a nigdy nie mialam z tym problemu. Czy mam sie niepokoic?

Lek. Wojciech Zygmunt

Istnieje szansa, że opisane przez panią dolegliwości są wynikiem okresowej alergii. Polecam skonsultowanie się z lekarzem. Nie powinna mieć pani powodów do znacznych obaw. Pozdrawiam i życzę zdrowia.