O czym może świadczyć niepokój oraz niskie ciśnienie u 18-latka?

Witam, u syna (18 l.) ciśnienie 116/50 puls. 55. Od 2 dni mówi że odczuwa niepokój i wrażliwość po lewej stronie ciała. Mówi też o uczuciu jakby większym zmęczeniu i kłuciu w okolicy serca przy wdechu.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna wizyta u lekarza pediatry, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie