Obecność hypoechogenicznego ogniska barku

Chciałam się zapytać co to jest takiego Obecność hypoechogenicznego ogniska barku. Bo babcia miała robione Usg stawu barkowego i to to jej wyszło Ale za bardzo nie wie co to jest dodam jeszcze że babcia ok4 lat temu miała raka w piersi miała operację Ale pierś ma całą i boi się babcia ze to mogą być przezuty

Piotr Pilarski

Jest to za mało informacji aby odpowiedzieć na pytanie. Sugeruję wizytę u lekarza zlecającego badanie.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.