Obecność wielu zmian barwnikowych u 24-latki

Witam od jakiegoś czasu pojawiło się u mnie bardzo dużo pieprzyków (zmiany barwnikowe, ciemne płaskie) mam wrażenie że z każdym dniem jest ich coraz więcej a te które się pojawiły wcześniej urosły. w ostatnie lato bardzo dużo przebywałam na słońcu. konsultowałam to z 2 dermatologami i mówili, że nie są zmianami patologicznymi, jednak ja chciałabym je usunąć. te duże wystające oczywiście chirurgicznie a te małe czym najlepiej i przyznam że najtaniej (bo jest ich masa) będzie usunąć bezpiecznie?

Najlepsze, co może Pani zrobić, to przestać się opalać, stosować kremy z filtrem i chodzić do dermatologa na profilaktyczne badanie dermoskopowe co najmniej raz w roku jesienią, po sezonie.