Obfite miesiączki i ból jajnika

Witam. Od kilku miesięcy mam bardzo obfite miesiączki, trwające 2-3 dni. Teraz miesiączka przedłużyła się do 5 dni i pojawił się ból w okolicy jajników- kłujący, momentami przeszywający, który z każdym dniem narastał. Miałam też uczucie, jakby coś w środku mi pękło i nagle zrobiło mi się gorąco. Nie mogę stać, nie mówiąc nic o chodzeniu, do tego czuję się osłabiona. Czy jest to normalny stan w czasie miesiączki, czy mogę być na coś chora? Dodam, że coś takiego zdarzyło mi się pierwszy raz.

Milena Lubowicz

Skoro dolegliwości się utrzymują, czuje się Pani osłabiona zalecam bezwzględnie wizytę u lekarza.
Pozdrawiam