Od ilu lat możliwa jest skleroterapia?

Witam! Mam pytania dotyczące zabiegu skleroterapii. 1. Od ilu lat możliwy jest zabieg skleroterapii? (chciałabym go wykonać a nie wiem czy jest jakieś ograniczenie wiekowe) 2. Jaki jest koszt średni zabiegu za 1 nogę? 3. Czy możemy sami zdecydować ile zabiegów chcemy wykonać? (np jeżeli jeden zabieg jest dla nas wystarczający ?) Pozdrawiam!

1. Nie ma, ale poniżej 18 roku życia wymaga jest zgoda opiekuna prawnego. 2. cenniki znajdzie Pani na stronie klinik. 3. PO usg Doppler lekarz orientacyjnie będzie w stanie określić ilość potrzebnych wizyt.