Odczyt GGTP u 37-latka

Dobry wieczor...mam pytanie. Robilem badania krwi, pelne. Chodzi mi o odczyt GGTP (ICD-9: L31) Zakres referencyjny <50,0, wynik badania 56,0 U/l. ALT (ICD-9 :I17)<45.0, u mnie 58,0, AST ( ICD-9: I19)< 35,0, u mnie 33.0. Cholesterol calkowity 229, zakres <190 Czy mam obawy? Napisze szczerze ze lubie piwo...dziekuje za pomoc

Piwo Pana nie lubi. Szkodzi Panu i tyle. Nie można wykluczyć innej przyczyny, dlatego po zaprzestaniu picia proszę powtórzyć badania za 6 tygodni i w razie utrzymywania się takich wyników należy zgłosić się do lekarza celem decyzji o pogłębieniu diagnostyki.