Odparzenia między palcami u nóg

Jestem pilkarzem.Od roku mam problem z odparzeniami miedzy palcami u nog.Dermatolog zapisal mi duzo roznych masci ale bez efektu.Wsypuje do skarpety talk chociaz nie mam probl.pocenia sie stop.Odczuwam bol podczas meczy i przy chodzeniu.Prosze o porade czym i jak mam zaleczyc te niedogodliwosc.Dziekuje.Marcin z

Czy na pewno bolesność powodowana jest odparzeniami? Być może przy noszeniu dopasowanych butów podczas gry w piłkę występuje duży nacisk w przestrzeniach międzypalcowych i pojawiają się odciski? Polecam ponowną wizytę u dermatologa bądź podologa, celem weryfikacji.
Pozdrawiam, www.podogabinet.pl