Odstające kręgi szyjne

Witam. Kilka dni temu zauważyłem, że bardzo odstają mi kręgi szyjne. Wcześniej tak nie było (mam problemy skórne i często przeglądam plecy w lustrze). Dodam jeszcze, że mam plecy wklęsło-okrągłe, czekam na wizytę u ortopedy. Te kręgi wyglądają co najmniej nieciekawie. Da się to moją postawę w tym wieku jakkolwiek skorygować? Przesyłam zdjęcie kręgosłupa szyjnego. http://www.ifotos.pl/zobacz/dpng_shwxsqn.png Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Nie było żadnego urazu? Przeciążenia tego odcinka? Na wizycie u ortopedy proszę powiedzieć o swoim problemie, chociaż wydaje się, że jest to jedynie defekt kosmetyczny.
Pozdrawiam