Okresy braku apetytu, kłopoty z zaśnięciem, nadmierne pobudzenie i agresja u dziecka z historią padaczkową

Mam pytanie odnośnie zdrowia mojego pięcioletniego syna. Zastanawiam sie czy zachowanie i rozwoj mojego dziecka jest w normie czy powinien budzic juz moj niepokoj. Syn od 6 m do 2,5 roku chorowal na padaczkę. Obecnie ma 5 lat, miewa okresowe problemy z jego zachowaniem. Syn ma dwu- trzy tygodniowe okresy braku apetytu, kłopotów z zaśnięciem (niespokojny sen), jest nadmiernie pobudzony, robi sie agresywny. Po 1-2 tygodniowym okresie wraca do normalnosci.Co robic?

zgłosić się do neurologa, nagrać jego zmienione zachowanie Poza tym zgłosić się do poradni psychologiczno-pedagogicznej na diagnostykę IS