Operacja zmiany płci u 39-letniego mężczyzny

Mam pytanie . Od dłuższego czasu czuję bardzo mocny pociąg do damskich ubrań oraz bielizny , ponadto widzę siebie na stole operacyjnym przed operacją amputacji penisa oraz jąder. Jaką mozna wytworzyć pochwę i jaką głębokość można uzyskać , kiedy się ma penisa o długości 15 cn. gdyż interesowała by mnie pochwa o głębokości 10cm.

Aleksander Ropielewski

Prosze zgłosić się do chirurga plastycznego lub chirurga zajmującego się tego typu zabiegami. Nie sposób bez oceny warunków operacyjnych i badania przed operacją ocenić jakie wymiary będzie miała wytworzona zabiegowo pochwa.

Witam, operację zmiany płci można przeprowadzić po dość długim i skomplikowanym procesie konsultacyjno - diagnostycznym, jest to zbyt poważna sprawa aby decyzję na ten temat podejmować tylko z powodu pociągu do kobiecych ubrań oraz fantazji o usunięciu męskich genitaliów, szczególnie gdy te tendencje pojawiły się dopiero w wieku 39 lat. Na zadane przez Pana pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi bez przeprowadzenia badania lekarskiego. Natomiast całość Pana wypowiedzi skłania mnie do sugestii udania się ze swoimi dylematami do seksuologa. Pozdrawiam

Dzień dobry,
W chirurgii zmiany płci u osób trans stosuje się wiele metod wytwarzania pochwy i można nawet osiągnąć satysfakcjonującą wielkość . W przypadku kiedy Pan znajdzie swoje powody zapraszam do rozmowy, lub gdy podjęte zostały już decyzje proszę o przesłanie prywatnie większego formatu zdjęć lub zrobi Pan najlepiej, przychodząc na konsultację do mojego gabinetu, tylko wtedy będę mógł dokładnie zbadać Pana i ocenić co należy i jak można zrobić, jak Panu Pomóc w tej sytuacji.
Zapraszam na osobistą konsultację nawet teraz aby móc spokojnie omówić szczegóły w celu umówienia konsultacji lub przesłania zdjęć proszę o kontakt
Email: kontakt@drjaworowski.pl
Więcej informacji na stronie internetowej www.drjaworowski.pl
Dr Janusz Jaworowski