Opis RTG i złamanie obrąbka panewki

Moj syn ma opis rtg zlamanie obrabka panewki na okolo 1,5 cm na 3cm z przemieszczeniem ku dolowi moje pytanie jaka operacja na to i jak dlugo rrhabilitacja syn jesr pilkarzem i kiedy bedzie mogl wrocic do treningow ma 15 lat batdzo sie boje o syna

Mikołaj Cyganok

Witam! Wynik badania RTG, szczególnie w przypadku urazów, powinien być interpretowany przez lekarza, który zlecił wykonanie badania, obowiązkowo w zestawieniu z wynikiem badania fizykalnego i zebranego wywiadu. Sugeruję zatem udać się do ortopedy, który kierował Pana/Pani syna na badanie. On rozwieje wszelkie wątpliwości, odpowie na pytania i odpowiednio zaplanuje proces terapeutyczny.