Ostre przeziębienie i mokry kaszel

witam mam 26lat od jakiegos tygodnia dokuczalo mi ostre przezbieinie objawiajace sie glownie intensywnym mokrym kaszlem dosc dlugotrwalym. po jakims tyg. pojawil sie silny uciskajacy bol z lewj strony ok zebra zwlaszcza przy glebszym oddychaniu oraz zwyklym poruszaniu sie twa to juz ponad 4 dni. najbardziej boli przy kaszlu silnie uciskajac okolice pod klatka... mieszkam w uk I martwie sie ze to cos powazego poniewa z bol nie ustaje blagam o odp agnieszka

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej ból jest konsekwencją infekcji. Być może miała Pani zapalenie oskrzeli nie wiedząc o tym. Jeśli ból nie ustąpi w krótkim czasie lub się nasili radzę mimo wszystko udać się do lekarza.
Pozdrawiam