Po jakim czasie thc znika z organizmu i w jaki sposób można to wykryć?

Witam, 17 grudnia paliłem marihuanę (niecałe 0,5 g) i najprawdopodobniej będę mieć robione badania krwi (morfologia, ob, rozmaz) i moczu w przyszłym tygodniu. Czy one coś wykryją? Po jakim czasie thc znika z organizmu i w jaki sposób można to wykryć? Dziękuję za odpowiedź.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

Pochodne kanabinoli mogą być wykrywalne w surowicy krwi i moczu przez ok. 3 tygodnie od zażycia. Aby je wykryć, potrzebne jest specjalne badanie na ich obecność. W tzw. badaniach podstawowych (morfologia, OB, rozmaz) nie można wykryć pochodnych kanabinoli.

Z pozdrowieniami