Pociąg emocjonalny do drugiej osoby

czym jest pociąg emocjonalny do drugiej osoby? oraz romantyczny

Witam Panią Serdecznie,

Myślę, że pociąg emocjonalny to odczuwanie zmysłowe intymności, namiętności i zaangażowania, do osoby, która pobudza zmysły i rodzi pożądanie.

Relacja romantyczna, to jest już rozwój związku miłosnego, opartego na rozwoju namiętności, budowaniu zaufania, przywiązaniu, wzajemnym odkrywaniu się partnerów
i traktowanie siebie jako stałych partnerów.

Życzę Pani romantycznej relacji,
Irena Mielnik-Madej