Podawanie morwy w tabletkach 7-latce

czy morw w tabletkach można podawac 7letniej dziewczynce ?lubiącej słodycze i wszelkie pokarmy

Witam, dzieciom nie powinno podawać się tabletek z białą morwą (powinny być podane w przeciwwskazaniach. U siedmiolatki lepiej jest wyregulować sposoób żywienia, regularne posiłki dobrze zbilansowane powinny obniżyć chęć na słodkie. Można także podawać slodkie przekąski a zdrowe jako owoce suszone, owoce.