Podejrzenie nadczynności tarczycy i wyniki TSH

Witam podejrzewam u siebie nadczynność tarczycy mam objawy ze strony wzroku tzn lekki wytrzeszcz swiatłowstręt,ból oczu , piasek pod oczami itp. I również te typowe dla nadczynności. Pól roku temu moje tsh wynosiło około 3,5 nie pamietam dokladnie. Jestem mężczyzną mam 20 lat a oto moje wyniki na dzien dzisiejszy Tsh: 1,130 FT3: 3,54 FT4: 1,42 aTG: 22,15 aTPO: 13,5 czy te wyniki mogą wskazyć nadczynność tarczycy?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postepowanie.