Podskórna narośl między piersiami na mostku

Witam miedzy piersiami na mostku mam mala narosl, guz, kiedys wylatywala z niego ropa, teraz juz nie chce sie wyduszac, nic nie idzie, jest ruchomy, znajduje sie pod skora co to mzoe byc ?

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza dermatologa na konsultację, neistety bez obejzrenia zmiany nikt niejest w stanie postawić diagnozy!!!