Podwyższona temperatura u 41-latki

witam ma skonczone 40 lat od pazdziernika 2018 miewam 37 st temp -37,5 zostalam kierowana na rozne badania wychodzily ujemne i w normie ale nadal miewam ta temperature, przy tym bola mne plecy i czuje sie zmeczona jest to spadek energi i st.podgoraczkowe w ciagu dnia.od polowy marca i teraz sa 36,9. trafilam do endokrynologa zaczelam leczenie na niedoczynnosc tarczycy i do immunologa ktory wyslal mnie na badania p.cial p.jadrowe ana1 i 2 wyszedl wynik graniczny w mianie 1;100 na kom hep-2 obraz swiecenia ziarnisty .jak mam to rozumiec i czy warto zrobic dodatkowe badania jakie to by mialy byc oraz kiedy powtorzyc badanie na p.jadrowe.prosze o dop .z gory dziekuje

Szanowna Pani, proponuję wizytę u reumatologa, aby wykluczyć choroby tkanki łącznej