Podwyższone płytki krwi i RDW powyżej normy

mam następujące pytanie mam podwyższone płytki krwi - 431 i rdw także powyżej normy. co mi dolega.

Lek. Tomasz Budlewski

Wszystko zależy jak bardzo są podwyższone płytki, niestety nie podaje Pani norm jakie obowiązują w laboratorium, w którym wykonywała Pani powyższe badania. Proponuję z wynikami badań udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie można określić konieczność dalszych badań/konsultacji bardziej specjalistycznych.