Pojawienie się znamion barwnikowych na skórze

witam, ostatnio przybyło mi kilka znamion barwnikowych na skórze. nie opalam się a i tak się pojawiają. co zrobić aby nowe dalej się nie pojawiały?

Występowanie znamion barwnikowych na skórze jest uwarunkowane genetycznie! Czynnikiem sprzyjającym powstawaniu nowych może być ekspozycja skóry na promieniowanie UV! Powinna Pani być pod stałą obserwacją dermatologa , a jeszcze lepiej chirurga onkologa DOŚWIADCZONEGO w badaniu dermatoskopowym! Standard światowy jest : 2x/rok , wiosna , jesień , tzn. przed okresem wzmożonej ekspozycji na promieniowanie UV (mimo ubrania) i po ,tzn. maj i październik. Zapraszam do siebie do W-wy, tel.rej.223314140,ul.Mokotowska 15, przy pl.Zbawiciela (metro Politechnika), Fundacja PFESO. Mozna poczytać w netcie zarówno o Fundacji , jak i o mnie na www.abczdrowie.pl. ZAPRASZAM , POZDRAWIAM!!! zbigniew żurawski