Powstawanie nowych znamion na owłosionej skórze głowy

Witam. U mojego męża (33 l) zauważyłam powstawanie 2 nowych znamion na owłosionej skórze głowy. Jedno z nich wcześniej zostało zbadane dermatoskopowo i lekarz nie stwierdził powodów do niepokoju, drugie zauważyłam niedawno. W związku z tym chciałam się zapytać do jakiego wieku mogą powstawać nowe znamiona i czy na owłosionej skórze głowy trzeba je koniecznie usuwać?

Dzień dobry, znamiona mogą tworzyć się przez całe życie. Jeśli w badaniu dermoskopowym zmiana nie budzi niepokoju nie ma konieczności jej usuwania. Zachęcam, aby przy następnej wizycie dermatolog ocenił nową zmianę. Pozdrawiam!