Prawidłowy obraz mózgowia ze szczególnym uwzględnieniem okolic kątów mostowo móżdżkowych

Witam.Dziś odebrałam wyniki badań MRI. Opis;Badanie MRI wykazało prawidłowy obraz mózgowia ze szczególnym uwzględnieniem okolic kątów mostowo móżdżkowych oraz przestrzeni płynów wewnątrzczaszkowych.Układ komorowy nadnamiotowyustawiony jest pośrodkowo,symetryczny.Skrzywienie przegrody kostnej nosa w prawo.Concha bullosa po stronie lewej. Wnioski;Norma

Badanie MRI jest jedynie badaniem dodatkowym wykonanym z konkretnego powodu i jak każde badanie ma ograniczony zakres diagnostyczny.
W każdym przypadku najważniejsze jest określenie zależności objawów klinicznych ze zmianami stwierdzanymi /lub nie w wykonanym badaniu.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe, czasami zachodzi konieczność wykonania innych badań dodatkowych.