Interpretacja MRI mózgowia u 20-latki

Proszę o interpretację MRI : mózgowie bez zmian ognisk.,o prawidł. intensywności sygnału,ukł.komorowy symetryczny ,nieposzerzony,nieprzemieszczony. Przymózgowa rezerwa płynowa zachowana,nie uwidczniono procesu uciskowego.Okol. przysadki mózgowej i okol. nasiodlowa prawidł.,kompleksy n. VIIInieposzerzone.Okol. kątów mostowo-mózdżkowe niezmienione.Niewielkie przyścienne zmiany zapalne błony śluz. prawej zatoki szczęk.Cześciowa sklerotyzacja prawego wyrostka sutkowego,zatoki prawidł.powietrzne

Badanie MRI jest jedynie badaniem dodatkowym wykonanym z konkretnego powodu.
W celu postawienia diagnozy i ustalenia dalszego postępowania i niezbędny jest wywiad i badanie przedmiotowe.
Sam wynik badania nie budzi niepokoju.
Wskazana konsultacja laryngologiczna ze względu na zmiany w zatokach