Problem z paznokciem po nadepnięciu podczas tańca na boso

Witam Podczas tańczenia na boso kolega nadepnął mi na palca. Polała się krew paznokieć uniósł się do góry. Włóżyłam stopę pod wodę wyleciał skrzep krwawienie ustało. Na drugi dzień pod paznokciem zrobiło się białe i zaczął wyciekac płyn surowicy. Octanisept z rivanolem na zmianę opatrunki. Wyschnęło ale i tak go przyklejałam plastrem z obawy że się urwie. Dziś po 3 mies od tego wypadku uniósł się do góry wcisnęlam go z powrotem. Czy mam go wyjąć jak się tak jeszcze stanie? czy tam jest gola sk

Bądźmy jednak dobrej myśli, większość takich przypadków kończy się dobrze. Kolegę proszę posłać na kurs tańca.